29 Haziran 2015 Pazartesi

Şehrin İçinde Yemyeşil Bir Kaçış; Brunella Moda


Şehrin İçinde Yemyeşil Bir Kaçış; Brunella Moda

Ağaçlar, çiçeklerle dolu yemyeşil bir alanda hem oturup yemeğinizi yemek hem kutlamalar yapmak hem de havuza girip spor yapabilmek için artık uzun yollar katetmeye gerek yok. Moda'da Saint Josephliler Derneği'ne gelin, Brunella Moda tüm bu ihtiyaçlarınızı karşılayacak...
Moda'da Hülya Sokak'ta Saint Joseph Lisesi'nin hemen yanında. Koskoca bir alana kurulu bu yer, yemyeşil doğasıyla huzura davetiye çıkarıyor. İç kısım da oldukça şık ve burada kalabalık gruplar halinde gelip kutlamalar yapabilmek, uzun sohbetler edebilmek mümkün. Oturduğunuz yerden göreceğiniz manzaranız havuz, spor alanı geniş ağaçlar ve bahçeye kurulmuş olan 7 masadan oluşan balık restaurantı. Anlayacağınız Brunella'da yapacak şey çok. Rahat, şık bir dekorasyona sahip olan bu yerde kendinize özel organizasyon da yapabiliyorsunuz.


Menüsünden bahsedecek olursam; ürünlerin tazeliğine ve lezzetine dikkat edildiği her halden belli diyebilirim. Geniş bir kahvaltı menüsü olduğu gibi; başlangıçlardan, salatalara, ızgara çeşitlerinden, makarnalara kadar birçok seçenek var öğlen ve akşam yemekleri için. Yüzen ada, Rom Baba, Pralinli Çikolata pastas gibi tatlılarını da unutmamak gerek tabi, üstelik çeşitler bunlarla sınırlı da değil. Ben gittiğimde, kahvaltı etmeyi tercih ettim. İki kişilik kahvaltı tabağı ve beyaz peynirli menemen eşliğinde mis gibi esen ağaçların gölgesinde bir sabah geçirdik. Çok keyifliydi. Kahvaltı tabağında sınırsız çay eşliğinde taptaze peynir çeşitleri, söğüş, zeytin, salam, nutella, tereyağı gibi seçenekler vardı. Menemen gerçekten lezzetliydi. Servis de iyi olunca o sabahımız gerçekten güzelleşti diyebilirim. Siz de Brunella'yı es geçmeyin, mutlaka uğrayın:) 


                                  Buranın bana anımsattığı şarkı; Gotye-Smoke and Mirror 


                                       https://www.youtube.com/watch?v=0FlSdHyXYO8
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder